Łukasz Chwalczuk

Kancelaria Prawna Iuridica

managing partner w Kancelarii Prawnej Iuridica, prezes zarządu OSPTN, ESTA Transport Section Executive, finalista Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra 2015. Uznany prelegent na wielu spotkaniach i konferencjach transportowych, doświadczony prawnik, autor wielu artykułów o tematyce transportowej.


dr inż. Adam Koliński

Instytut Logistyki i Magazynowania

Ekspert z zakresu efektywności procesów logistycznych ze szczególnym uwzględnieniem efektywności przepływu informacji w łańcuchach dostaw. Specjalista ds. logistyki w Instytucie Logistyki i Magazynowania oraz wykładowca Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. Doktor nauk ekonomicznych. Kierownik i wykonawca międzynarodowych oraz krajowych projektów badawczo-rozwojowych, naukowo-badawczych i innowacyjnych. Od wielu lat zajmuje się analizami z zakresu controllingu logistyki oraz systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. Jest autorem lub współautorem kilkudziesięciu publikacji naukowych i specjalistycznych z zakresu controllingu, efektywności procesów logistycznych oraz systemów informatycznych zarządzania.


Tomasz Kozłowski

Microsoft

Doświadczony konsultant pracujący z technologią Microsoft od ponad 10 lat. Karierę zawodową rozpoczął jako młodszy konsultant Microsoft Dynamics CRM, a z czasem zaczął samodzielnie prowadzić projekty i zespoły wdrożeniowe. Specjalizuje się w analizie potrzeb klientów i dostarczaniu rozwiązań, które najlepiej im odpowiadają. Specjalista od sprzedaży, który z wielkim entuzjazmem rozwija i komunikuje wizję rozwiązań IT w biznesie. Obecnie odpowiedzialny za wsparcie marketingowe dla Bonair, czyli budowanie wizerunku lidera Dynamics 365, wprowadzanie nowych produktów i poszukiwanie potencjalnych klientów.


Mikołaj Ruta

Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów / Polish Supply Management Leaders

Mikołaj Ruta jest twórcą wielu wynalazków chronionych prawem patentowym i nagradzanych w licznych konkursach. Ukończył AGH, wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu projektów badawczo rozwojowych w obszarach INDUSTY 4.0. tj. automatyzacja, optymalizacja procesów produkcyjnych wraz z obszarami kompletnego łańcucha dostaw. Rzadko spotykane połączenie wiedzy oraz doświadczenia biznesowo-inżynierskiego, pozwala na szybką i trafną diagnozę zagadnień na styku tych dyscyplin.


Tomasz Piłatowicz

ELOKON Logistics

Dyrektor Handlowy w ELOKON Logistics odpowiedzialny za współpracę z klientami w Polsce oraz w krajach Europy Wschodniej. Zarządzający zespołem handlowym, serwisem, produkcją oraz działem R&D. Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. Doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży, doradztwa technicznego oraz zarządzania pozyskał m.in. w firmach OTIS, Schneider Electric, Alfa Elektro.


Jacek Olszewski

Miebach Consulting

Principal w firmie doradczo-projektowej Miebach Consulting Kierownik projektów koncepcyjnych, strategicznych i realizacyjnych w Polsce, Europie Wschodniej i Zachodniej, Ameryce Łacińskiej i na Bliskim Wschodzie. 18 lat doświadczenia w zakresie projektowania koncepcyjnego obiektów logistycznych, modelowania sieci dystrybucji oraz projektowania i nadzoru nad realizacją centrów dystrybucyjnych. Zrealizował kilkadziesiąt projektów, m.in. dla branży browarniczej i napojów, kosmetycznej, FMCG, odzieżowej, e-commerce oraz logistyki produkcji w branży lotniczej. Autor wykładów i szef sekcji Material Flow Processes platformy e-learningowej Grupy Miebach.


Małgorzata Michalik

go-pack.pl

Ekspert w dziedzinie optymalizacji przepływu opakowań zwrotnych w firmach produkcyjnych i logistycznych. Od ponad 18 lat pomaga przy wdrożeniach pojemników wielokrotnego użytku, redukcji kosztów wynajmu i strat inwentaryzacyjnych.


Joanna Czerska

LeanQ Team

W ciągu ostatnich kilkunastu lat lider i konsultant projektów z zakresu World Class Management. Doświadczenie zawodowe zdobywała realizując projekty dla polskich i międzynarodowych firm zarówno w obszarze produkcji, logistyki oraz usług. Specjalizuje się w kompleksowym wdrażaniu narzędzi LM i TOC, przede wszystkim w zakresie budowania wizji zmian oraz dążenia przedsiębiorstw do doskonałości operacyjnej. Obecnie Prezes Zarządu w firmie doradczo-wdrożeniowej LeanQ Team, wcześniej m.in. Dyrektor Produkcji oraz twórca programu nauczania Lean na Politechniki Gdańskiej. Współtwórczyni międzynarodowej sieci firm doradczych Sustainable Performance Improvement Network, autorka książek oraz publikacji z zakresu Lean Management, pomysłodawczyni programu edukacyjnego dla młodzieży szkolnej LeanEducation.


Adam Sobolewski

Supply Chain Wizard

Menadżer Łańcucha Dostaw z ponad 10 letnim doświadczeniem. Znajomość procesów, metodologii, oraz systemów wspierających planowanie zdobywał w firmach o rozbudowanych sieciach dystrybucji działających w branżach: FMCG, farmaceutycznej i handlowej. W swojej karierze był inicjatorem wielu projektów optymalizacyjnych na styku logistyki, sprzedaży i marketingu. Jako Project Manager wdrażał narzędzia typu MRP, systemy klasy APS, procesy zarządzania cyklem życia produktu i planowania promocji. Jako konsultant wspierał między innymi projekt otwarcia nowego centrum dystrybucyjnego i wyboru operatora logistycznego dla kanału e-commerce. Pracował w większości rynków Europy Centralnej i Wschodniej.


Jarosław Zygmunt

Distribev ORBICO


Patryk Grzelak

InterLAN


Paweł Sadowski

VIA TMS


Michał Olejnik

VIA TMS


Daniel Przybyła

Adecco Outsourcing


Paweł Królikowski

Adecco Outsourcing


Dominika Marczak

SOTI


Anna Mazur

Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)


Krzysztof Sarnecki

Quest Change Managers


Janusz Bielówka

Muller Die Lila Logistik Polska

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii. Posiada 20-letnie doświadczenie w branży logistycznej. Swoją karierę rozpoczynał od organizacji transportu i spedycji przesyłek drobnicowych i całopojazdowych, później odpowiadał za optymalizację i realizację dostaw komponentów do produkcji w ramach projektu wsparcia logistycznego dla dużego producenta branży samochodowej. Następnie odpowiedzialny był za optymalizację procesów magazynowych, korelacje poszczególnych działań logistycznych, zarządzanie personelem oraz relacjami z klientem dla dużego producenta z branży AGD. Posiada bogatą wiedzę logistyczną obejmującą cały łańcuch dostaw. Od 2008 roku jako członek zarządu Muller Die Lila Logistik Polska odpowiada za rozwój firmy na rynku Polskim. Prywatnie miłośnik turystyki górskiej.


Radosław Głuszkiewicz

ZETES Poland


Krzysztof Bitel

Gino Rossi

Absolwent Informatyki na Politechnice Gdańskiej. Doświadczony manager z 15 letnim doświadczeniem wyspecjalizowany w restrukturyzacji obszarów logistyki w organizacjach. Swoje umiejętności doskonalił na styku IT i logistyki. Obecnie zarządza obszarem Logistyki IT QC w Gino Rossi, poprzednio związany z Sostmeier Automotive GMBH DSV oraz Wincanton.


Jacek Olszewski

Miebach Consulting


Marcin Zieliński

Cooper Standard